about

دغدغه‌ای که آغازگر راه تولید شد

نارتب، تبلت کودک و نوجوان

شركت توسعه راهكارهای هوشمند امين (سهامی خاص) در مرداد ماه سال ۱۳۹۵ تاسیس شد.

این شرکت پس از گذشت یک سال و انجام فعالیت‌های تخصصی و نوآورانه در حوزه طراحی و تولید نرم‌افزار مدیریت موبایل و تبلت (سیستم‌عامل سفارشی‌ سازی شده اندروید) توانست در مهر ماه سال ۱۳۹۶، تاییدیه شرکت دانش بنیان را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت کند.

در آبان ماه سال ۱۳۹۶، طی مراسمی با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، از خط تولید تبلت و گوشی تلفن همراه کودک و نوجوان نارتب، در شهر خرمشهر رونمایی شد.

اهداف

شرکت «توسعه راهکارهای هوشمند امین»، از طریق تولید و ارائه سخت‌افزار و نرم‌افزار تبلت و گوشی تلفن همراه کودک و نوجوان فضای مجازی پاک و امنی را برای کودکان و نوجوان ایرانی فراهم کرده بطوری که والدین می‌توانند از طریق ابزار منحصر بفرد طراحی شده توسط این شرکت (نرم‌افزار کنترل والدین) کلیه فعالیت‌های فرزندانشان را در دنیای مجازی مدیریت و محدود کنند.

این شرکت با اتکاء به دانش و مهارت متخصصین خود و ارتباط نزدیک با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان داخلی و همچنین پایش نقاط قوت رهبران جهانی در این حوزه، سعی در تامین محصول با کیفیت و قیمت مناسب برای مشتریان خود را دارد.

جوایز و افتخارات

نشان برند ناب ایرانی

نشان برند ناب ایرانی

کسب نشان «برند ناب ایرانی» در اولین همایش ملی برند ناب ایرانی در بهمن ماه 97 توسط نارتب، تبلت کودک و نوجوان

جایزه ملی فاب طلایی

جایزه ملی فاب طلایی

در ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات که در دی ماه سال ۹۷ برگزار شد، تبلت کودک و نوجوان نارتب مقام نخست محصول فناوری اطلاعات را بدست آورد و جایزه فاب طلایی را دریافت کرد.

گواهی دانش بنیان نارتب

گواهی دانش‌بنیان

دریافت گواهینامه شرکت‌های دانش‌بنیان در شهریور ماه سال ۹٦ از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

نارتب چیست؟

اکثر والدین برای فرزندان خود به دنبال تبلتی هستند که ضمن داشتن مشخصات به‌روز، دغدغه آنها نسبت به مدت زمان استفاده کودک از تبلت و فضای مجازی را تا حد امکان برطرف کند. تبلت کودک و نوجوان نارتب، تبلتی است که ضمن داشتن تمام امکانات یک تبلت عادی، به والدین امکان مدیریت تبلت و دسترسی فرزندان به اینترنت و شبکه‌های اجتماعی را می‌دهد. طراحی جذاب و شاد، محافظ‌ بدنه، صفحه نمایش مقاوم در برابر ضربه و نرم‌افزارهای آموزشی، نارتب را به یک تبلت مناسب برای کودکان و نوجوانان تبدیل کرده است.

نارتب، تبلت کودک و نوجوان

اطلاعات تماس
  • تهران، سعادت آباد، شهرک مخابرات، خیابان پیوند، نبش کوچه بیست و دوم، پلاک ۲
  • ایمیل: info@nartab.com
  • شبکه اجتماعی: