ثبت تبلت نارتب (طرح ریجیستری)

بر اساس طرح رجیستری ، افرادی که تبلت یا گوشی جدیدی خریداری می‌کنند، باید آن را در شبکه مخابراتی به ثبت برسانند تا بتوانند با توجه به نوع سیم‌کارت به شبکه مخابراتی ایران متصل شوند. هر دستگاه دارای سیم‌کارت، یک شناسه ۱۵ رقمی منحصربه‌فرد (IMEI) دارد که بر اساس طرح رجیستری به هر یک از IMEI های وارد شده به کشور (یا تولید شده)، یک کد فعالسازی منحصر به‌فرد اختصاص داده شده است.

خریداران نارتب، برای ثبت تبلت خود در سامانه همتا، در ابتدا باید کد فعالسازی را دریافت کنند. از طریق فرم روبرو ابتدا کد فعال‌سازی نارتب را دریافت کنید (لطفا در حفظ و نگهداری این کد دقت داشته باشید). پس از دریافت کد فعال‌سازی، وارد سامانه همتا شوید و مراحل فعال‌سازی را انجام دهید.

فعالسازی (فقط مختص NT74X و NT82X)

برای فعال‌سازی Labcamera، آنتی‌ویروس و همچنین ثبت تجهیزات دارای سیم‌کارت (طرح رجیستری)، لازم است اطلاعات زیر را وارد کنید:

1- ابتدا مشخصات تبلت نارتب را وارد کنید: شماره IMEI1 و IMEI2 به همراه شماره درج شده بر روی کارت فعالسازی ( برای برخی مدل‌ها لازم است شماره سریال تبلت نیز درج شود). برای به دست آوردن کد فعالسازی، پوشش روی کارت را پاک کنید.

2- در بخش مشخصات فردی، وارد کردن شماره موبایل الزامی‌است. لطفا آن را به صورت کامل و دقیق وارد کنید.

مشخصات دستگاه

مشخصات فردی

nartab logo

نارتب چیست؟

اکثر والدین برای فرزندان خود به دنبال تبلتی هستند که ضمن داشتن مشخصات به‌روز، دغدغه آنها نسبت به مدت زمان استفاده کودک از تبلت و فضای مجازی را تا حد امکان برطرف کند. تبلت کودک و نوجوان نارتب، تبلتی است که ضمن داشتن تمام امکانات یک تبلت عادی، به والدین امکان مدیریت تبلت و دسترسی فرزندان به اینترنت و شبکه‌های اجتماعی را می‌دهد. طراحی جذاب و شاد، محافظ‌ بدنه، صفحه نمایش مقاوم در برابر ضربه و نرم‌افزارهای آموزشی، نارتب را به یک تبلت مناسب برای کودکان و نوجوانان تبدیل کرده است.

نارتب، تبلت کودک و نوجوان

اطلاعات تماس
  • تهران، سعادت آباد، شهرک مخابرات، خیابان پیوند، نبش کوچه بیست و دوم، پلاک ۲
  • ایمیل: info@nartab.com
  • شبکه اجتماعی: