طرح پیش فروش تبلت نارتب

تنها با یک میلیون تومان یکی از مدل‌های تبلت نارتب را پیش‌خرید کنید!

طرح پیش فروش تبلت‌های نارتب

هموطنان گرامی!

ضمن تشکر از بازدید شما از وب‌سایت نارتب، به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم شرکت توسعه راهکارهای هوشمند امین در راستای پشتیبانی از مناطق محروم و بی‌بضاعت با تمام ظرفیت و قوا در حال تولید سفارشات مربوط به موسسات خیریه می‌باشد.

لذا ضمن عذرخواهی بابت ناموجود بودن تبلت‌های نارتب، با توجه به افزایش درخواست شما هموطنان عزیز، این شرکت اقدام به پیش‌فروش محصولات نارتب کرده است. مشتریان محترم می‌توانند تبلت دلخواه خود را تنها با یک میلیون تومان پیش‌پرداخت، پیش‌خرید نمایند. شایان ذکر است مرحله دوم پرداخت چند روز قبل از آماده شدن سفارش مشتریان محترم اطلاع رسانی خواهد شد. زمان تحویل محصولات بین ۴۵ الی ۶٠ روز خواهد بود.

مشتریان محترم در این طرح از ۵ درصد تخفیف ویژه در حین تسویه (مرحله دوم پرداخت) برخوردار خواهند بود.

article
article

نارتب NARTAB2 7

بزودی

article
article

نارتب NARTAB2 E7

بزودی

article
article

نارتب NARTAB2 8

٣،۸٠٠،٠٠٠ تومان

٣،٦١٠،٠٠٠ تومان

article
article

نارتب NARTAB2 E8

بزودی

نارتب چیست؟

اکثر والدین برای فرزندان خود به دنبال تبلتی هستند که ضمن داشتن مشخصات به‌روز، دغدغه آنها نسبت به مدت زمان استفاده کودک از تبلت و فضای مجازی را تا حد امکان برطرف کند. تبلت کودک و نوجوان نارتب، تبلتی است که ضمن داشتن تمام امکانات یک تبلت عادی، به والدین امکان مدیریت تبلت و دسترسی فرزندان به اینترنت و شبکه‌های اجتماعی را می‌دهد. طراحی جذاب و شاد، محافظ‌ بدنه، صفحه نمایش مقاوم در برابر ضربه و نرم‌افزارهای آموزشی، نارتب را به یک تبلت مناسب برای کودکان و نوجوانان تبدیل کرده است.

نارتب، تبلت کودک و نوجوان

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی بلوار دریا، پلاک ۲۶۸، طبقه ۴
  • ایمیل: info@nartab.com
  • شبکه اجتماعی: